Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ojciec Witko uzdrawiał wiernych podczas mszy

Utworzony przez KK, 27 lutego 2009 r. o 15:40
Cud - Bożanna odzyskóje wzrok http://www.youtube.com/user/TheBozanna#p/u/0/IBsIZe8YxpE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/articl...YSTOK/563684837
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudak napisał:
To żaden cód! Balsam Kapucyński to nalewka ziołowa! Podobne efekty przyniosły by leki ale po co je brać lepiej męczyć dziecko przez kilka miesięcy licząc na cód! Twojej matce powinni ograniczyć prawa rodzicielskie za takie zaniedbania! Balsam Kapucyński to nalewka ziołowa na spirytusie - nie mylić z duchem! A tak nawiasem nawet jej wytwórca nie zaleca podawania go dzieciom! Toż to żywy wysokoprocentowy alkohol! Rozpijacie małolaty a potem krucjaty i cudaki żeby nie pili!
Jeśli już używasz dużych i pogrubionych liter,to na miły Bóg nie rób błędów,bo jesteś śmieszny i żałosny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz gościu na miły bug zrobiłem to celowo żeby pokazać jaki to cód!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudak napisał:
Widzisz gościu na miły bug zrobiłem to celowo żeby pokazać jaki to cód!!!!!
JAK TY PISZESZ BÓG!!!!!!!!!!!!! I PO CO TU WOGÓLE WCHODZISZ?????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudak napisał:
Widzisz gościu na miły bug zrobiłem to celowo żeby pokazać jaki to cód!!!!!
Rzeczywiście,rzeka Bug jest miła he he,a ty się nie tłumacz w ten sposób,bo i tak ci nikt nie uwierzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MILOSZ napisał:
JAK TY PISZESZ BÓG!!!!!!!!!!!!! I PO CO TU WOGÓLE WCHODZISZ?????????????????
Jaki sekta taka pisownia! Co to za bożek skoro jego kapłani to najkrwawsza kasta w historii świata! A może to i normalne toć Jehowa to bożek wojny w końcu nieprawdaż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Rzeczywiście,rzeka Bug jest miła he he,a ty się nie tłumacz w ten sposób,bo i tak ci nikt nie uwierzy!
A wchodzę tu po to żeby takim baranom jak ty oczy otworzyć! Byłem księdzem wiem co mówię!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudak-twój login odpowiada twojej osobie w 100%!Ha ha ha!Byłeś księdzem-chyba sekty wyznawców kolejek wąskotorowych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudak napisał:
A wchodzę tu po to żeby takim baranom jak ty oczy otworzyć! Byłem księdzem wiem co mówię!
JA MAM OCZY SZEROKO OTWARTE,I BĘDĘ SIĘ MODLIĆ ZA CIEBIE ABY I TWOJE SIĘ OTWORZYŁY ,TY PISZESZ ŻE BYŁEŚ KSIĘDZEM, W TAKIM RAZIE ZNASZ PISMO ŚW,I NIE WIEM PO CO TAKIE BZDURY WYPISUJESZ!!!!!!!!!!!!!11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MILOSZ napisał:
JA MAM OCZY SZEROKO OTWARTE,I BĘDĘ SIĘ MODLIĆ ZA CIEBIE ABY I TWOJE SIĘ OTWORZYŁY ,TY PISZESZ ŻE BYŁEŚ KSIĘDZEM, W TAKIM RAZIE ZNASZ PISMO ŚW,I NIE WIEM PO CO TAKIE BZDURY WYPISUJESZ!!!!!!!!!!!!!11
A módl się módl! Właśnie dlatego tak pisze że znam pismo a wy pseudo katoliki go nie znacie! Sami nie wiecie w co wierzycie! Najczęściej to wierzycie w waszych klechów zasmarkanych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudak napisał:
A módl się módl! Właśnie dlatego tak pisze że znam pismo a wy pseudo katoliki go nie znacie! Sami nie wiecie w co wierzycie! Najczęściej to wierzycie w waszych klechów zasmarkanych!
WIESZ CO ŻAL MI CIEBIE!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
WIESZ CO ŻAL MI CIEBIE!!!!!!!!
No żal to podstawowe zadanie parafianina! Argumentów czekam! Zal to se możesz okazywać przed swoim wielebnym! Oglądałaś wczoraj Ranczo? Jak Sulejukowa klechę załatwiła co chciał kasę na kościół wyłudzić? Rzekła: "A pewnie ze dam tylko najpierw sobie taki dom zbuduje jak plebania" Otwórzcie oczy tchnienie daje Bóg a nie pleban! A i Biblie czytajcie! Katoliki! Rzymskie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudak napisał:
No żal to podstawowe zadanie parafianina! Argumentów czekam! Zal to se możesz okazywać przed swoim wielebnym! Oglądałaś wczoraj Ranczo? Jak Sulejukowa klechę załatwiła co chciał kasę na kościół wyłudzić? Rzekła: "A pewnie ze dam tylko najpierw sobie taki dom zbuduje jak plebania" Otwórzcie oczy tchnienie daje Bóg a nie pleban! A i Biblie czytajcie! Katoliki! Rzymskie?
....A TYM,KTÓRZY UWIERZĄ,TAKIE CUDA TOWARZYSZYĆ BĘDĄ:W IMIĘ MOJE BĘDĄ CZARTY WYRZUCAĆ,NOWYMI JĘZYKAMI MÓWIĆ BĘDĄ,WĘŻE BĘDĄ BRAĆ,I CHOĆBY COŚ ŚMIERTELNEGO PILI,SZKODZIĆ IM NIE BĘDZIE:NA CHORYCH RĘCE KŁAŚĆ BĘDĄ A WYZDROWIEJĄ......... ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga,dzięki za ten cytat....Cudak,zabrakło ci inwencji do opowiadania pierdół?Jeśli twoja wiedza o klerze i katolicyźmie opiera się na "Ranczu" to brak słów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudak napisał:
No żal to podstawowe zadanie parafianina! Jak Sulejukowa klechę załatwiła co chciał kasę na kościół wyłudzić?
A wiesz że nic tak nie jednoczy małych i dużych (choć w tych ostatnich trudniej) jak wspólne wyzwanie i trud. Chcesz żeby każdy się zamkną na wsi w swoim domu? Zupełnie nie rozumiesz życia społecznego socjopato. Podam trochę dziwny ale dobry przykład, w starożytnym egipcjie cała społeczność była zjednoczona dla budowy piramidy, może nie było to dobre, ale na pewno dobre było to że całe rzesze ludzi czuły się potrzebne i zjednoczone. Ktoś kto był chowany w pokoju jako jedynak, któremu wmawiano że jest wyjątkowy i lepszy od innych, oraz że posiadł mądrość nie dostępną dla innych, nie zrozumie po co jest Msza Święta, może czytać o niej, uczestniczyć, ale zawsze będzie z boku tym który nie rozumie jedności w wielości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marantha napisał:
aga,dzięki za ten cytat....Cudak,zabrakło ci inwencji do opowiadania pierdół?Jeśli twoja wiedza o klerze i katolicyźmie opiera się na "Ranczu" to brak słów....
NIE MA ZA CO CHCIAŁ ARGUMENTÓW TO MA......A TAK POZATYM TO DZIŚ JEST DALEJ RANCZO ZOBACZYMY CZY WYSKOCZY Z NASTĘPNYM CYTATEM.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTAT(Cudak @ 21.02.2010, 15:35:14) A módl się módl! Właśnie dlatego tak pisze że znam pismo a wy pseudo katoliki go nie znacie! Sami nie wiecie w co wierzycie! Najczęściej to wierzycie w waszych klechów zasmarkanych! Ludzie,dialog z Nim jest bezsensowny,On kiedys sam zrozumie swoje błędy i będzie ich żałował,a Wy nie komentujcie,bo Jemu tylko o to chodzi.Cudaku,ja dopiero niedawno poczułam chęć poznania Boga,trwało to ok.20lat , kiedy byłam daleko od Niego.Nie namawiam Cię do wiary , to Twój wybór , ale pozwól wierzyć ludziom , nie naśmiewaj się z nich!!!Będę się modliła za Ciebie i wierzę , że Pan Cię zawoła do siebie Pozdrawiam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówicie,że nie macie dowodów na to,że Pan Bóg istnieje????????Jest taka kobieta na świecie , która nazywa się Catalina Rivas . Przez nią przemawia do nas Pan Jezus !!! Myślicie , że zwariowałam??? Poczytajcie o Niej , zanim mnie osądzicie . Ludzie w jej kraju , też jej nie wierzyli , ale Pan Jezus na oczach wielu ludzi i dziennikarzy dał im dowód swojego istnienia!!!!!!!Obdarzył ją stygmatami , na czole od bolesnej korony cierniowej , na dłoniach , stopach i w boku . Myślicie , że w XXI wieku istnieje taka choroba???????? Pojawiające się rany , które krwawią i które potrafią się zagoić w ciagu doby??????? Nie sądzę, że w to wierzycie . Kiedyś nawet ludzie będący naocznymi świadkami cudów Pana Jezusa , nie wierzyli Mu . Także dlatego i w dzisiejszych czasach Pan Jezus nam pokazuje , że naprawdę istnieje . Przez Nią pokazuje nam jak bardzo obecny jest we Mszy Św. , Sakramencie Pokuty itd.Wystarczy w google wpisać Catalina Rivas , a zobaczycie ile jest na ten temat informacji , udowodnionych naukowo . Ja żałuję , że wcześniej nie dotarła do mnie ta informacja o Niej . Ale Pan Bóg o mnie nie zapomniał . Postawił na mojej drodze koleżankę, która małymi kroczkami pokazywała mi wiarę . Ona także opowiadała mi o Mszach św. z intencją o uzdrowienie . Kiedys będąc w dołku , mając problemy w pracy i w życiu , a mój syn problemy w szkole , poprosiłam ją ,żeby zawiozła napisaną na kartce intencję z prośbą o wsparcie duchowe dla mnie i dla mojego syna. Wierzcie czy nie , ale skończyły sie skargi na moje dziecko , i ja od tamtej pory pragnę pogłębiać swoją wiarę .Uczę się na nowo poznawać Boga . Mam już dosyć kierowania swoim życiem , które łatwe nie było . Poddaję się Jego woli , Jemu pragnę oddać swe życie ,aby nim kierował . 8 marca mam okazję być po raz pierwszy na Mszy św. z intencją o uzdrowienie , napewno zajrzę tu żeby opisać swoje wrażenie . Mam nadzieję , że komuś pomogą te słowa , a Ci którzy po raz pierwszy usłyszeli o Catalinie Rivas , w swoich modlitwach wstawią się i za mnie i za moją rodzinę . Catalina Rivas nadal żyje , to taka informacja dla niedowiarków . Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież saki księża swoim życiem negują istnienie Boga! Ot choćby miejscowy świeży przykład Malowej Góry! Kościół to tylko biznes i nic więcej! Reszta to iluzja czary i inne pierdoły. A co do stygmatów to naukowo udowodniono ze można je wywołać pewnego rodzaju kwasem nie powiem jakim bo zaraz nam się od stygmatyków zaroi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...